Pozytywna Pasja - motywacja do działania

Pozytywna Pasja - motywacja do działania

Prawdziwa pasja jest wtedy gdy daje ona nam motywację, rozwój osobisty, zawodowy i społeczny. Zwłaszcza w sytuacjach gdy życie pisze inny scenariusz niż sobie wymarzyliśmy lub wywraca się do góry nogami i musimy się podnieść żeby godnie żyć.

Wtedy musimy mocno zmienić taktykę działania wraz ze sposobem myślenia - po to by cieszyć się życiem i pielęgnować rzeczy które dają nam radość.

Jeżeli uświadomimy sobie że można zadbać o siebie i mieć lepsze życie pełne pasji i pozytywnych doświadczeń to wtedy zrozumiemy że warto pielęgnować to co lubimy i to na czym się znamy, co jest bardzo ważne do naszej samooceny jak i do asertywności w relacjach społecznych. Pasja którą w sobie zaszczepiliśmy jest to element do którego będziemy wracać zawsze, z doświadczenia wiem że powtarzalne rzeczy dają nam poczucie bezpieczeństwa które jest niezbędne do szczęśliwego życia. Niestety wyjście poza rutynę dni codziennych i ramy myślowe nie jest proste, nie można więc być przyspawanym do niepokoju i szarości życia. Dostrzegajmy małe rzeczy, które wywołują radość, szczęście i pozwalają żyć lepiej na własnych warunkach, bo my jesteśmy kowalami własnego losu - życia za nas nikt nie jest w stanie przeżyć.

"Pasja czyli witamina szczęścia"

  • Przecinamy rutynę
  • Potwierdzamy swoją wartość
  • wyznaczamy cele
  • czerpiemy radość z życia
  • przyciągamy pozytywnych ludzi
  • żyjemy dłużej i wolniej się starzejemy
  • żyjemy życiem jakim chcemy a nie jakie nam narzucono

 

01-pozytywna-pasja-DSCF3029
01-pozytywna-pasja-IMG_1099
01-pozytywna-pasja-IMG_1349
01-pozytywna-pasja-IMG_2542

 

Naszą pasją która trwa od 20 lat - co sprawia że czujemy i żyjemy są właśnie samochody i zegarki i dlatego stworzyliśmy jedno miejsce do zrzeszania hobbystów-kolekcjonerów, kupujących-sprzedawców. Chętnie poznamy Twoją historię na temat motoryzacji i zegarków, jeżeli chcesz się pochwalić lub pokazać swoją kolekcję innym użytkownikom naszego portalu z chęcią Ci pomożemy i umieścimy na naszym Blogu